Paranormalmateria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Admin
Admin
Admin
Število prispevkov : 118
Join date : 04/09/2018
Age : 69
Kraj : Peta dimenzija vesolja
http://paranormalmateria.forumotion.com

Zavedanje za drugo zavest je nedosegljiva zaradi neke vrste blokade Empty Zavedanje za drugo zavest je nedosegljiva zaradi neke vrste blokade

Čet Nov 29, 2018 11:54 am
Človeško telo ima vedno dve zavesti, osnovno zavest usmerja fizično telo, drugo pa vodi v peto dimenzijo, ko telo spi. (preverjeno in temelji na resnici)

Zavedanje za drugo zavest je nedosegljiva zaradi neke vrste blokade, katero ustvarjajo fizični možgani.

Sproščanje miselnih inpulzev v ozračje ,kateri prihajajo iz teh možgan so ofenzivni in se morajo najprej pretvoriti v paranormalno energijo oziroma prevzeti obliko paranormalmaterije.

Paranormalmaterijska oblika v peti dimenziji je samostojna unikatna in zavzema prostor za vse večne čase.
Fizični čas ne more vplivati na samo strukturo ali smisel teh impulzev.

Tvoje misli, ki jih pravite ali pa imate v glavi, so izvirne fizične misli ali impulzi (prav tako kot razlika med analognimi in digitalnimi signali)
Sprememba impulzov v obliki paranormalnih signalov se pojavi le v spanju REM, kar večina ljudi ne ve in ne more vplivati.
Torej čas potovanja upošteva, ko se fizično telo za nekaj časa ustavi, zato ste se vključili v paranormalno zavest.
Admin
Admin
Admin
Število prispevkov : 118
Join date : 04/09/2018
Age : 69
Kraj : Peta dimenzija vesolja
http://paranormalmateria.forumotion.com

Zavedanje za drugo zavest je nedosegljiva zaradi neke vrste blokade Empty Re: Zavedanje za drugo zavest je nedosegljiva zaradi neke vrste blokade

Čet Nov 29, 2018 12:02 pm
Čutne zaznave duše kot bitja :

Tri D svet:

Strah
bolečina
nagon
smrt

Peti svet D:

brez časovne omejitve - (večnost )
svoboda gibanja (brez ovir in meja)
energijski stik
poseganje v fizična bitja ( njihovo energijo )
možna večna obnova sorodne energije (ljudje umirajo )
reinkarnacija
Zavedanje matične celice (zavest )
Admin
Admin
Admin
Število prispevkov : 118
Join date : 04/09/2018
Age : 69
Kraj : Peta dimenzija vesolja
http://paranormalmateria.forumotion.com

Zavedanje za drugo zavest je nedosegljiva zaradi neke vrste blokade Empty Re: Zavedanje za drugo zavest je nedosegljiva zaradi neke vrste blokade

Čet Nov 29, 2018 12:03 pm
Moje analize :

Mislim, da ima vsak človek v sebi bitje iz pete dimenzije, vendar on ne dovoli , da ga spoznate.

Oblika iz pete dimenzije , ki je že dolgo časa v meni se vrne v moje telo in ga začne voditi.
Vedno me narahlo zbudi z tresenjem ali me povleče za nogo ,ker se hoče prepričati ali je moje telo že živo.

Odgovori :Človeški možgani

Leva stran možgan usmerja desno polovico telesa, desna stran pa levo polovico telesa (bitje iz pete dimenzije vstopi v telo, kot zrcalna slika tvojega telesa, torej ima srce na nasprotni strani fizičnega telesa. Z zagotovostjo trdim da ima vsak človek tako bitje v sebi , katero vodi telo.

Nastanek demence:

Zaradi nekaterih nepravilnosti v telesu, to bitje zapusti telo in si poišče drugo, običajno otroško telo . Star človek brez bitja v sebi ostane z otroškimi nerazvitimi možgani in razmišljanjem.
Admin
Admin
Admin
Število prispevkov : 118
Join date : 04/09/2018
Age : 69
Kraj : Peta dimenzija vesolja
http://paranormalmateria.forumotion.com

Zavedanje za drugo zavest je nedosegljiva zaradi neke vrste blokade Empty Re: Zavedanje za drugo zavest je nedosegljiva zaradi neke vrste blokade

Čet Nov 29, 2018 12:09 pm
Človeško telo je samo lupina ali zatočišče človeške energije oziroma duše.
Vsi ljudje hodijo v sanjah iz te lupine, toda ta hoja je povezana z preklopom možgan v stanje pete dimenzije ,tega pa skoraj nihče ne zna.
Prvo je strah ,da se ta preusmeritev zgodi enosmerna in ,da bodo umrli.
Potovanje po peti dimenziji v različna obdobja je možna samo za kratek čas ,kadar imate telo za varno vrnitev.
To sposobnost pa imate le če ste reinkarnacija neke energije in se to zavedate.

Najprej morate vedeti ali razlikovati navadne sanje od prehoda do pete razsežnosti.
Ko ste v peti dimenziji, želja po potovanju ni smiselna, saj se v tej dimenziji vsa obdobja prepletata in prepletata.
Torej potovanje v časovnih obdobjih je samo fantazija za čas fizičnega življenja.
Sponsored content

Zavedanje za drugo zavest je nedosegljiva zaradi neke vrste blokade Empty Re: Zavedanje za drugo zavest je nedosegljiva zaradi neke vrste blokade

Nazaj na vrh
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu