Paranormalmateria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Admin
Admin
Admin
Število prispevkov : 118
Join date : 04/09/2018
Age : 69
Kraj : Peta dimenzija vesolja
http://paranormalmateria.forumotion.com

Paranormalno zaznavanje -peta dimenzija zaznavanja Empty Paranormalno zaznavanje -peta dimenzija zaznavanja

Sre Sep 05, 2018 4:56 pm
STIK : Inteligenca vesolja



Prva oblika neke paranormalne oblike oziroma njen pojav se je v vesolju dogajal že pred milijardami leti.

Vsak planet ima svoje zametke paranormalne oblike glede na stanje planeta ; med te planete spada tudi Zemlja.

Od evolucijske stopnje samega planeta je odvisno, kako se ta paranormalna oblika širi in razvija.

Paranormalna oblika vodi vse žive zametke življenja Ljudi ,rastline, bitja v morju.



Človeško telo se ima za najbolj razvito bitje na Zemlji ,ne razume oziroma noče sprejeti pa to ,da se okoli njega dogajajo stvari,ki jih noče sprejeti za realistične ,kot so pojavi paranormalnega.



Paranormalna inteligenca izkorišča na našem planetu vse elemente vključno z človeškimi telesi.



Preživetje paranormalne oblike pa je vprašljivo ,ker se je človek začel evolucijsko dušiti in spreminjati v telo klona ,katero ne bo doseglo večjega duševnega in telesnega nadgrajevanja; duši se v vojnah plastiki oziroma sami tehnologiji in še posebno je spreten v uničevanju vsega kar se loti.



Imam privilegij, da imam v sebi eno tako paranormalno obliko ,katera mi je omogočila, da jo začutim in živim z njo. Kadar kaj pišem mi vodi pero ona.



Telo brez paranormalne oblike je isto, kot delavna obleka na obešalniku imaš jo, pa jo premalo uporabljaš.



Vsi ljudje imajo v sebi delček te paranormalne oblike tako ali drugače toda v premajhni zakrneli količini,tako da prevladuje le prirojena duša ,ki je v telesu že od samega rojstva.

Prirojena duša je pa samo zato, da vodi telo po ustaljeni poti od rojstva pa do smrti vmes se pa kaj nauči,kar jo starejši ljudje naučijo.

Človeška duša in paranormalna oblika ; med njima je ogromna razlika.

Prva izvira iz telesa druga pa iz vesolja iz 5.dim.


Nazadnje urejal/a Admin Sre Sep 05, 2018 5:47 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Admin
Admin
Admin
Število prispevkov : 118
Join date : 04/09/2018
Age : 69
Kraj : Peta dimenzija vesolja
http://paranormalmateria.forumotion.com

Paranormalno zaznavanje -peta dimenzija zaznavanja Empty Re: Paranormalno zaznavanje -peta dimenzija zaznavanja

Sre Sep 05, 2018 4:57 pm
3.d. tridimenzionalni svet realnosti - širina -višina - globina :

4.d čas :

5.d Najstarejša oblika življenja -paranormalna oblika,ki obsega celo vesolje in je zelo vpletena v življenje ljudi in vse kar kaže znake življenja.



3.d je čas katerega še ne znate opredeliti ali dešifrirati; za to je potrebna čisto navadna logika,katero pa ne znate osvojiti ,ker živite vzporedno z preteklim časom ; živite tisto,kar se vam že zgodi ; tisto ,kar pa prihaja pa nimate pojma.



Živeti v 4.d. je treba živeti tisto,kar se trenutno dogaja in tu nastane problem ,ker ukrepate tako kot 3.d..in zato ne osvojite 4.d.

4.d.je pa pogoj za prehod v 5.d.



5.d pa živite tisto , kar, ste že preživeli ; to se pravi živite v smeri iz prihodnosti v preteklost.,in ta prehod je v prehod svojega konstantnega časa rojstva ujeti za rep in se vrteti v neskončni večnosti , zato pa uporabite drugo telo , (čeprav je telo evolucijsko malo zastarelo)



Če se sedanjost v delčku časa spremeni v preteklost in se vse vrti nekem krogu.

Torej , preteklost gre v levo - prihodnost pa v desno.

Ker se vrti v krogu ,slej kot prej prihodnost ujame rep preteklosti.

In to se dogaja v 5.d. enostavno zasleduješ preteklost in ugotoviš ,da si določene stvari že doživljal.

Z enim samim telesom z daljšo življenjsko dobo ,bi bilo to kroženje enostavneje odkriti -(večnost življenja )

Fenomen pa je da enostavno pri kroženju uporabiš eno in isto telo kar dvakrat ali morda tudi v tretje ?.


Admin
Admin
Admin
Število prispevkov : 118
Join date : 04/09/2018
Age : 69
Kraj : Peta dimenzija vesolja
http://paranormalmateria.forumotion.com

Paranormalno zaznavanje -peta dimenzija zaznavanja Empty Re: Paranormalno zaznavanje -peta dimenzija zaznavanja

Sre Sep 05, 2018 4:58 pm
Ljudje iščejo tujce iz vesolja na nebu .

Zaradi prevelike oddaljenosti ni možno,da neki tujci drugih planetov zahajajo v naše območje, Zakon ,pogoj preživetja velja tudi za popolnejša telesa nekje daleč v vesolju.

Tujci se resnično pojavljajo tu ali tam ,toda ti ne prihajajo iz vesolja, to so Paranormalne oblike človeških umrlih duš, katere se iz nekega razloga ne reinkarnirajo ali se ne morejo zaradi počasne evolucijske nepopolnosti človeškega telesa. So pač ustvarjene in delujejo le v telesu normalne rasti.

Možgani človeka dobesedno prehitevajo telo v katerem so.

Invalidnost telesa v kakršnikoli obliki ne vplivajo na možgane. ;trenutno so samo v blokadi sproščanja zmogljivosti in ustvarjanja.
Prehajanje v fazo posmrtnega življenja taki možgani delujejo čisto normalno ter se hitro sprostijo v ponovno delovanje.

Včasih te par.oblike delujejo tako , da nas opozorijo, da obstajajo ,včasih tudi na koncu postelje.Razna pripovedovanja ljudi,da so bili ugrabljeni iz strani bitji iz vesolja je resnično, le ,da so jih ugrabila paranormalna bitja ,ki pa dobesedno izhajajo iz njih samih.

Človeško telo se bo zaradi načina ,ki ga živimo genetsko spremenilo v nepopolno telo , telo zgrešenega klona, evolucija je zatajila in se premika po napačni poti.

Življenje za nekatere pomeni eno in edino ,ko se vrata zaprejo se vedno odprejo druga in tudi če so ta druga vrata v peti dimenziji se življenje nadaljuje-
Admin
Admin
Admin
Število prispevkov : 118
Join date : 04/09/2018
Age : 69
Kraj : Peta dimenzija vesolja
http://paranormalmateria.forumotion.com

Paranormalno zaznavanje -peta dimenzija zaznavanja Empty Re: Paranormalno zaznavanje -peta dimenzija zaznavanja

Sre Sep 05, 2018 4:58 pm
Okrogle svetlobne luči na nebu -------------------

Ko sem bil še otrok sem spoznal,da lahko hodim med spanjem iz telesa.
Nekega dne mi je pri izhodu in lebdenju moje duše priletela svetleča krogla premera tam nekje pol metra in se zlila z mojo dušo.
To je bila neke vrste reinkarnacija tuje energije. Skupaj z vsiljivcem sva se v momentu znašla v telesu.

Tako kot se človeško telo evolucijsko spreminja se istočasno spreminjajo tudi duše oziroma oplemenitene duše.
Kako živim z tem tujkom ,pa sem v tej temi že veliko pisal.

Zadnje čase na svetu opazujejo svetleče krogle ,ki lebdijo in se premikajo različnimi brzinami in smermi.
(kadar hočejo biti vidne -postanejo vidne )
Zato z gotovostjo razkrivam ,da je evolucija naredila svoje tudi v peti dimenziji - te svetloče krogle na nebu so lahko nabiralci duš,ki ohranjajo oplemenitene duše ali jih nekako vodijo in jih kadar so pogoji spet dobesedno izstrelijo v mlada telesa zemljanov.
Morda je meni to na nek način dovoljeno ,da o tem pišem,ker bliža se čas resnice,katera bo enkrat za vselej razkrila ali smo sami ali nas vodi ena večja sila,katera izvira iz vesolja.
Admin
Admin
Admin
Število prispevkov : 118
Join date : 04/09/2018
Age : 69
Kraj : Peta dimenzija vesolja
http://paranormalmateria.forumotion.com

Paranormalno zaznavanje -peta dimenzija zaznavanja Empty Re: Paranormalno zaznavanje -peta dimenzija zaznavanja

Sre Sep 05, 2018 4:59 pm
Materia - antimaterija

Hoja po peti dimenziji, ne zaznava nikakršnega upora.
Po mojem mnenju je paranormalna zaznava v bistvu antimaterija oziroma senca fizične snovi. Je vidna in se lahko preoblikuje, da postane vidna očesu,lahko pa tudi spremeni obliko.
Paranormalno je v bistvu senca odsev telesne percepcije v prostem gibanju brez telesa.

Uniči senco, odstraniš zadevo.

Spremenite položaj antimaterije, uničite fizično telo ali predmet.
Fizično telo odseva dušno nevidno antimaterijo, samo kadar je telo živo. Ne gre pa to obratno ,ker dušna antimaterija ne odseva telesne materije jo tudi ne more oživeti. ;kar je mrtvo je mrtvo in je samo še energija za druge energije.

Tuja bitja iz vesolja ne obstajajo.
Na nebu ali neposredni bližini vidite nekaj stvari, ki izhajajo iz paranormalne razsežnosti, in to je antimaterija, ki jo oddaja fizični svet pri spreminjanju dimenzij.

Svetlobni objekti na nočnem nebu, kot so leteče krogle ali nerazjasnjene oblike predmetov so zbiralci oplemenitenih duš ali energij.
Jaz te svetlobne arhivne niše uporabljam za določeno potovanje od točke A do točke B, ker imam posebno nalogo, da sem posrednik med tridimenzionalnimi in 5-dimenzionalnimi svetom.

(Govorim in pišem vam resnico, čeprav se vam bo nekaterim zdelo nemogoče.)
Admin
Admin
Admin
Število prispevkov : 118
Join date : 04/09/2018
Age : 69
Kraj : Peta dimenzija vesolja
http://paranormalmateria.forumotion.com

Paranormalno zaznavanje -peta dimenzija zaznavanja Empty Re: Paranormalno zaznavanje -peta dimenzija zaznavanja

Sre Sep 05, 2018 4:59 pm
Lucidne sanje - Reinkarnacija

Kromosomska oblika ali zapis duše vsakega posameznika velja tudi po smrti.
Lucidne sanje so samo hoja po tanki liniji ,ki se imenuje " tanka linija življenja ali smrti."

To tanko linijo pa ne moreš spremeniti ali prestopiti zavestno oziroma načrtno.

Tanko linijo v obe smeri in da preživi ,spremeni samo tisti ,ki se je nekoč reinkarniral v neko fizično telo in živi v njem.(kot neke vrste parazit )

Reinkarnacija pa se zgodi 1 : 100 000 000 Ljudi.
Zato je to za večino ljudi samo iluzija.
Admin
Admin
Admin
Število prispevkov : 118
Join date : 04/09/2018
Age : 69
Kraj : Peta dimenzija vesolja
http://paranormalmateria.forumotion.com

Paranormalno zaznavanje -peta dimenzija zaznavanja Empty Re: Paranormalno zaznavanje -peta dimenzija zaznavanja

Sre Sep 05, 2018 5:00 pm
Fizično telo je narejeno iz milijarde celičnih enot.
Vsaka celica je "samostojna enota ,katera zanava ", čuti, živi, in se obnavlja. Obnavlja se po svoji kopiji - kopije , kopije z časom postanejo vse bolj postarane in deformirane ( telo se postara )

Celice imajo v telesu določeno mesto, kjer deluje le v povezavi z vsemi ostalimi. " vsaka celice ima tudi svojo dušo !"

Človeška duša brez telesa obdrži celične duše v isti povezavi ,kot so bile v fizičnem telesu.
Vedno se držijo skupaj.
V peti dimenziji ni ovir ,celice pa se lahko gibljejo tudi tako , kot vidiš na nebu mnogo ptic v letu , vse so zelo skupaj,dajejo videz ,da so kot eno, spreminja pa se le oblika.

V peti dimenziji ni sonca ,kot tudi ni svetlobe. Tu obstaja neka nebarvna pritajena svetloba v več odtenkih,katere zaznajo očesne celice v območju skoncentrirane dušne energije ,ta pa se nahaja v predelu glave.

Moje mnenje je ,da ,ko ,človek umre nasilne smrti ,nepripravljen ,še vedno čuti razpad vsake celice ,ker na to ni bil pripravljen.
Njegova duša gre iz telesa postopoma in se izven telesa sestavlja v celoto.Bolečino čuti vse do zadnje celice,čeprav daje nepremično telo videz ,da temu ni tako.

Ko si star ali smrtno bolan zapustiš telo v vednosti,da je pač zdaj to tvoj čas,da zapustiš telo ,in se prepustiš usodi,v tem primeru gre duša iz telesa spontano in brez bolečin.
Admin
Admin
Admin
Število prispevkov : 118
Join date : 04/09/2018
Age : 69
Kraj : Peta dimenzija vesolja
http://paranormalmateria.forumotion.com

Paranormalno zaznavanje -peta dimenzija zaznavanja Empty Re: Paranormalno zaznavanje -peta dimenzija zaznavanja

Sre Sep 05, 2018 5:00 pm
Videni svetleči krogi ki se premikajo z velikimi brzinami na nočnem nebu so zbiralniki oplemenitenih človeških duš oziroma jih jaz imenujem arhivne niše.

Aktivirajo se samo pri vrnitvi v preteklost določenega obdobja , nikoli pa ne v sedanjosti oziroma v trenutnem čas zaradi evolucijske spremembe človeških teles.

Pred aktivacijo zasvetijo in so vidne ,toda le za kratek čas in to je čas istrelitve energijskega jedra za reinkarnacijo.

Njihov obstoj traja že pred pojavom človeškega telesa.
Glede na vse večje število populacije se je njihovo število povečalo.
Admin
Admin
Admin
Število prispevkov : 118
Join date : 04/09/2018
Age : 69
Kraj : Peta dimenzija vesolja
http://paranormalmateria.forumotion.com

Paranormalno zaznavanje -peta dimenzija zaznavanja Empty Re: Paranormalno zaznavanje -peta dimenzija zaznavanja

Sre Sep 05, 2018 5:01 pm
Reinkarnacija človeške energije (duše):



Stik, ki se zgodi pri reinkarnaciji je vedno izven telesen, to pomeni,da se večna ,popolna ali oplemenitena duša brez fizičnega telesa spoji z drugo dušo in to z mlado dušo mladega človeškega telesa ,ki se med spanjem zvije iz telesa ne vedoč,kaj se dogaja ali so to samo sanje ali poizkus prehoda v peto dimenzijo.



Kako razlikovati navadne sanje ali prehod oziroma sprehajanje v 5.D.:



Ponavljajoče sanje 5.D;

Te sanje obsegajo tvojo bližino,kjer se nahajaš-recimo tvoja soba ,kjer spiš ali okolica tvojega domovanja,ali tudi kam dalj, toda to doživljanje se zgodi v perspektivi ptičjega leta oziroma lebdenja.



5.D Sanje,kjer se zavedaš in slišiš,da govoriš ,ne da ti tvoj bližnji pove,da si govoril v spanju(govorjenje je podobno,kot da zelo težko izgovarjaš zloge besed ,sliši se kot, da nimaš jezika in glasilk.)



Lebdenje po prostoru in opazovanje v 5.D: tudi,ko vidiš nekaj in pogledaš dvakrat, vidiš isti prizor.(ponavadi v navadnih sanjah vidiš samo prebliske kratkega trajanja.)

Ko prižgeš stikalo za luč,svetlobe ne vidiš; ( v navadnih sanjah vidiš svetlobo,samo temu ne daš posebnega pomena,ker ta svetloba ne izvira iz nekih fotonov in jo zaznavaš kot osvetljeno ozadje samih sanj.)



Človek v spanju sanja le par sekund in spomin ,kaj je sanjal je zelo kratek,lahko se sanj ne spominja edino ,če si to po bujenju takoj registrira v spomin.



Moje mnenje je, da je človek in njegovo fizično telo samo pribežališče za duše, tako ali drugače,toda način razmišljanja novo rojenih duš ne presega več,kot ,da do smrti ne spoznajo 5.D ,ker imajo z samim življenjem dovolj dela,se pa ne poglobijo v vse detajle svoje zavesti.

Tu je tudi krivo vcepljanje nekih teorij ljudem ,vezanih na razna verstva in zavajanja od strani nekih duhovnih zasvojencev ,kateri niso in ne bodo nikoli osvojili 5.D.



Ponavadi so vsa odkritja čisto preprosta in niso zavita v neko nedokončno filozofijo.

Tu je vprašanje samo ,si ali nisi kandidat za na pot v 5.D. ali si uspel odkriti vse svoje kotičke zavesti.

Admin
Admin
Admin
Število prispevkov : 118
Join date : 04/09/2018
Age : 69
Kraj : Peta dimenzija vesolja
http://paranormalmateria.forumotion.com

Paranormalno zaznavanje -peta dimenzija zaznavanja Empty Re: Paranormalno zaznavanje -peta dimenzija zaznavanja

Sre Sep 05, 2018 5:01 pm
Resničnostne sanje ?

Sanje v spanju doživljamo in sprejemamo ,kot del življenja. Stvari oziroma dogodke sanj si ne znamo razložiti ,kaj vse naj bi pomenile.Vsi ti delujoči utrinki možgan v rem stanju nekaj pomenijo.Jaz moram te sanje po novem deliti na dve zvrsti.

Sanjaš lahko tako, da možgani sanjajo le neko delovanje preživelih let oziroma utrinkov skozi življenje ,včasih tudi nerazumne smisle ,ki nimajo in ne bodo imeli nobenih povezav z življenjem.

Drug zvrst pa je, da gre telesna duša oziroma energija v času rem spanja za momente iz telesa, nakar se ponavadi spet vrne nazaj in v tem momentu se vedno prebudimo.

Nedavno se mi je zgodilo,da sem zalotil svojo energijo,ko se je vrnila in vstopila nazaj v moje negibno telo. Pred tem sem sanjal ,da hodim po temni sobi in zaradi teme žačel prižigat zidno stikalo,toda luč se ni prižgala,klik stikala pa sem dobro slišal in se čudil zakaj luč ne sveti.

Drugi primer je bil,da sem na vsak način moral nekoga poklicati na mobitel,toda nisem in nisem mogel utipkati številke, sem pa vstrajal.
Začel sem analizirati take sanje ,ki so neke vrste dosledne to v tem smislu,da, ko nekaj v sanjah delaš in se dogaja vse lepo po vrsti, tako ,da ni nekega prepletanja zdaj sanjaš to zdaj ono,ampak ima nek smisel. posebno pozornost pa moraš posvetiti tišini,ki se dogaja okoli tebe,vsak šum spremeni zgodbo.

Kako gre energija med spanjem iz telesa:

Duša gre iz telesa zrcalno,to pomeni da jo opaziš,kot odsev na vodni gladini, najprej bi videl stopala potem kolena,trebuh in zadnji stik ,ki gre iz telesa je čelo v višini nad očmi. Vrne se poisti poti,najprej čelo in na koncu stopala.
Ker je prvi stik čelo je takojšna povezava z možgani in se vklopi center za vid.

Toda ta dogodek oziroma izhod ne vidiš, ker spiš,občutki ki jih začneš razkrivati se dogajajo,ko se premikaš brez fizičnega telesa.
V moji praksi sanj se vedno ,ko začutim, da nekaj ni uredu vedno vržem v zrak , "kar bo pa bo " toda ta skok je v resnici skok v fizično telo.

Resnično doživetje :

Skočil sem kot vedno ,zaradi čelnega stika pa sem imel srečo ,da sem videl mojo energijo, kako se je zlila z mojim telesom,tik pred tem videnjem sem čutil, da je telo brez teže potem pa ta občutek, ko se je energija utopila v telo spet dobil celoto.

Ta dogodek me ni preveč ganil, sem samo vesel,da z neko logiko razvozljam oziroma odkrijem celotno sliko enega življenja.

Menda človeški možgani delujejo tako, da leva stran možganj usmerja desno stran telesa,desna pa levo,kar je kar smiselno glede na stik človeške energije,kadar zapušča telo oziroma se vrača.

To pomeni,da leva možganska stran energije pride v stik oziroma se poveže z desno možgansko stranjo živega telesa in z njimi upravlja,desna pa z levo stranjo.
Od tod vprašanje zakaj možgani delujejo navskrižno.

Da še enkrat ponovim
Ko se pogledaš v ogledalo in zamižiš na desno oko, vidiš sebe v ogledalu kot,da mižiš z levim očesom.

To zapuščanje je ,kot bi se človek iz vodne gladine dvignil v zrak in gledal svoj odsev na gladini vode, ki izginja.

Človeška energija telo zapusti zelo premišleno ,kadar se ima namen vrniti nazaj se izlušči tako,da se najprej z nogami in telesom dvigne in zadnji stik je na čelu v predelu oči.
Vračanje je v obratni smeri,najprej predel med očmi in na koncu stopala.
Admin
Admin
Admin
Število prispevkov : 118
Join date : 04/09/2018
Age : 69
Kraj : Peta dimenzija vesolja
http://paranormalmateria.forumotion.com

Paranormalno zaznavanje -peta dimenzija zaznavanja Empty Re: Paranormalno zaznavanje -peta dimenzija zaznavanja

Sre Sep 05, 2018 5:02 pm
Prvo, kar mora človek ugotoviti je to ,da ko se rodiš ,recimo leta 1960 in si danes star 57 let ; če slučajno umreš tvoja telesna duša ali energija ne ostane v letu 2017 temveč v letu 1960.



Ni nujno, da na istem prostoru tvojega rojstva,ker si se preselil v drug kraj.

Rojen leta 1960 in živiš še danes pomeni ,da živiš jesen svojega rojstnega dneva.

Razteguješ ali plaziš se v višino časa in na koncu te potegne nazaj v tvoj začetni stadij ,kjer si začel.



No tam ,kjer sem jaz začel je pri mojem izhodu iz telesa že čakalo nekaj črnih energijskih duš,ki so se prepletale in lebdele v zraku malo nad mano.

Se je pa zgodilo nekje pri šestih letih moje starosti,da se je reinkarnirala vame ena energija.(o tem bom pisal v nadaljevanju)



Ti izhodi so me begali in mi niso dali miru vse do danes,toda vedno sem uspel skočiti nazaj v varno telo, le da zdaj v poznejših letih tudi vidim oziroma zasačim svoje paranormalno telo pri vstopu v negibno paralizirano telo.(vidim skozi oči v ležečem stanju)



Ker ne občutim nekih sprememb pri obnašanju sklepam ,da je ta energija moja ni pa tuja in tudi spomini iz otroških let mi dajo misliti ,da pač hodim iz telesa.



Ko si med drugimi izhodi tudi dostikrat potegnem za svojo nogo,ali tresem svoje telo ,da bi ga prebudil,včasih ko ležim na robu postelje pa telo samo malo dregnem ,da popravim svoj položaj; skratka čuvam svoje telo (skafander)



Večina ljudi živi z eno prirojeno dušo,katero kroji celo življenje in umre ne da spozna temno stran ,ki ji pravimo panaromalno.

Nekateri ljudje pa imamo prirojeno in to drugo,ki pride v nas ,ko smo še otroci.



Nekoč sem pri vstopu nazaj tresel svoje telo,da se prebudi ,moje telo pa je z zakrnelo prirojeno dušo reklo " pusti me bratec kaj se hočeš spet tepsti "imel sem bratca, ki sva se kar naprej nekaj ravsala.

Moje telo brez duše, ki se sprehaja naokoli ostane samo z prirojeno dušo v dobi še iz otroštva do takrat,ko je vame vstopila ta ki jo imam še danes.



Duša ,ki ukrade telo ,prirojeno dušo posrka vase in z njo živi celo življenje.

Se pa tudi zgodi ,da vsiljena duša zapusti telo še pred smrtjo telesa in zapusti staro telo z otroško pametjo,ki ji pravimo demenca.

Tako, ko star človek skozi življenje ne ugotovi ,kaj je in kaj se z njim dogaja na kocu pa postane dementen nikoli ne izve,da je imel vsiljeno dušo iz časa otroštva.
Admin
Admin
Admin
Število prispevkov : 118
Join date : 04/09/2018
Age : 69
Kraj : Peta dimenzija vesolja
http://paranormalmateria.forumotion.com

Paranormalno zaznavanje -peta dimenzija zaznavanja Empty Re: Paranormalno zaznavanje -peta dimenzija zaznavanja

Sre Sep 05, 2018 5:03 pm
Duh zaznava glas ,ki se sprošča z vibracijami.
Energijske celice oziroma njihova membrana z tresenjem razpoznava smisel zvoka(spominskega izvora) ,katerega sprošča živ človek ali okolica.
Komunikacija z živim človekom in duhom ni mogoča
Paranormalno je zelo zapleteno.Če že kot otrok nisi imel povezave z paranormalo dimenzijo jo ne boš imel nikoli , to pomeni ,da imaš samo prirojeno originalno dušno energijo.
Genetika je kodirana že od takrat,ko je bil človek še črv.
Spominski odtisi se prenašajo v vseh evolucijskih fazah do danes.
Reinkarnacija je pa povsem nekaj drugega.
Zgodi se enemu na deset milionov ljudi.
Paranormalna dušina energija obstaja še preden se pojavi človek na zemlji.

Te duše Izvirajo iz temne dimenzije. Prihajajo iz Svetov galaksije in so krojene po vzorcu popolnosti , popolnost pa dobivajo le preko evolucije ali vzorcu Svetlobnih bitjev za časa ,ko se reinkarnirajo v svetlobno telo bitja in zaživijo fizično življenje.
Po galaksiji potujejo v Zakrneli obliki skupaj z meteorji ali prahom ,kateri vsakodnevno pada na Zemljo.
Človek je gensko in evolucijsko najboljši približek za duše oziroma energije , kjer se lahko ta paranormalna energija reinkarnira.
Toda ta paranormalna bitja,ki so trenutno prisotna okoli nas imajo za sabo že tisoče in tisoče let evolucijske preobrazbe,od kar so po naključju prišle v atmosfero Zemlje.
Današnji človek ima prirojeno dušno energijo za upravljanje telesa tako kot tudi vsaka žival.
V paranormalni dimenziji si samo "si ali nisi"se pravi obdržiš svojo celotnost ali se razkrojiš , vse ostalo je prelivanje energij , nezavedajoč, da si v tem stanju zelo ogrožen.
Admin
Admin
Admin
Število prispevkov : 118
Join date : 04/09/2018
Age : 69
Kraj : Peta dimenzija vesolja
http://paranormalmateria.forumotion.com

Paranormalno zaznavanje -peta dimenzija zaznavanja Empty Re: Paranormalno zaznavanje -peta dimenzija zaznavanja

Sre Sep 05, 2018 5:04 pm
Vedno sem poudarjal ,da obstajajo nasprotja naprimer dobro in zlo in se moramo ravnati po njih.

Kar nekaj ljudi sem pozdravil ali sem jim dal radius okoli njih ,kjer se jim ne bo zgodilo nič slabega ,bolezenskega ali smrtnega, sem jih pa tudi umoril ,čeprav se jih nisem niti dotaknil in tistega časa ,ko se je to dogajalo sploh nisem zaznaval.
Ti smrtniki ,ki so me kakorkoli zlorabljali so umrli v nepojasnjenih vzrokih.

Problem je v tem,da imam občutek, da nisem sam ,ko preidem v peto dimenzijo oziroma izhod na dah,da imam tam zaledje zaradi moje neke do sedaj nerazložljive višje stopnje energije in ,da se mi ostale energije podrejajo.

Mislim,da ne more nobeden človek fizično ali kakorkoli zlorabiti oplemeniteno dušo,ker se vedno izmuzne iz teme nazaj v telo in ven iz telesa nazaj v mavrico energij.

Moja osebna raziskava :

Opl.energija se reinkarnira vedno v dušo izven telesa ponavadi v otroško,kajti to nebogljeno telo ne sprašuje ,kaj se mu je zgodilo;pač misli ,da je to del otroštva odraščanja in bodo že starši uredili (seveda če jim otrok pove)

Da sem bil pravi kandidat za vstop tuje energije je bilo po mojem spominu to,da sem kot otrok vsak večer,ko sem zaspal hodil iz telesa po stopnicah do glavnega izhoda iz hiše,kjer sem vedno videl dva do tri duhove,nakar sem se jih ustrašil in skočil nazaj v telo,kjer sem buden razmišljal,kaj se mi dogaja.

To se nikoli ni končalo vse dokler sem neke noči dobil svetlobni šok udarec ,ki je priletel v moje možgane oziroma dušo.

Predvidevam,da je bilo to reinkarnacija tuje energije,katera je takoj prevzela vodenje mojega telesa in se je tudi sama čudila,kje pravzaprav je,kaj se ji zgodilo.

Predvidevam, da živim že v tretjem telesu,vse pa se ponavlja z dokaj različno usodo toda vse v istem časovnem obdobju.

Ko izstopim iz telesa imam kontrolo nad svojo energijo in tudi del z telesom,ki ga zapustim .Moje telo je staro paralizirano in z pametjo nivoja otroka in z spomini tistega dne ,ko je vsiljivec vstopil v telo.(vsiljivec sem zdajšnji Jaz)

Zaradi delne zavesti telesa sem videl skok moje energije nazaj v telo.(dobesedno)

Neke noči sem čutil ,da mi nekdo trese telo med spanjem. V otroštvu sva se bratom vedno ravsala in še preden sem videl ,da me trese moja energija ,sem rekel bratu naj neha ,da se mi ne da ravsati. (energija je bila v obliki človeka brez kože z migajočimi celičnimi plazmami ,kot človek na katerim je roj čebel in to pokrito v celoti,vse je migatalo,bilo je rjave barve, kjer so oči ,so bile prazne votline, brez ušes,in spolnega organa.)

Včasih kot duh začnem vleči svoje telo iz postelje in ko se v trenutku zbudim duh skoči nazaj v telo.

Moje ugotovitve :

Vsak človek živi svoje življenje od rojstva do smrti. Ko umre se znajde v času svojega rojstva; čeprav se lahko premika je isto,kot drevo ,ki umre se znajde v isti prsti ,kjer je začel rasti.

Ker se iz preteklosti, kot elastika steguje čas v prihodnost je za vsako živo bitje važen samo le njegov čas.Vse ostalo je merjeni čas za stvari,ki se še niso zgodile ,rodile ali pojavile.

Veliko stvari je prisotnih ali obstajajočih iz preteklosti in vse nas zasleduje kot ,da preteklost vlečemo za sabo, se pa vrtimo v krogu kot ,da bi kača grizla svoj rep.
Admin
Admin
Admin
Število prispevkov : 118
Join date : 04/09/2018
Age : 69
Kraj : Peta dimenzija vesolja
http://paranormalmateria.forumotion.com

Paranormalno zaznavanje -peta dimenzija zaznavanja Empty Re: Paranormalno zaznavanje -peta dimenzija zaznavanja

Sre Sep 05, 2018 5:04 pm
V bližini Zemlje ne obstajajo ali živijo neka tuja galaktična bitja.
Spoznanje ,da so resnična bitja , ki živijo svojo evolucijsko pot in prihajajo iz naše človeške energije po smrti telesa. To je oblika oziroma druga faza naše posmrtnosti.

Oblike raznih alien teles na raznih video filmih (area 51 )so na pogled kot fizična oblika teles, toda niso resnična. Paranormalna oblika bitja je dokaj podobna tem osebkom na videu, toda prava oblika izvira iz paranormalmaterije in se jo ne da ujeti prijeti ali zasliševati.

Nasprotno od snovi je antimaterija.
S stališča navadnih ljudi postanejo snovi ali elementi vidni.
Z vidika paranormalnih proporcij je vidna sled, kjer se ta stvar spremeni v energijo večnega obstoja.
Antimaterija, v stiku s svojim nasprotjem, začne spremeniti obliko v vidni element fizične oblike, vendar je še vedno antimaterija.

Obstajata le dve dimenziji - Prva je dimenzija snovi , druga je dimenzija antimaterije
vse ostalo je plod človeške fantazije.
Ali drugače povedano - dimenzija upornosti različnih elementov in dimenzij prepletanja antimaterije brez upora.
Admin
Admin
Admin
Število prispevkov : 118
Join date : 04/09/2018
Age : 69
Kraj : Peta dimenzija vesolja
http://paranormalmateria.forumotion.com

Paranormalno zaznavanje -peta dimenzija zaznavanja Empty Re: Paranormalno zaznavanje -peta dimenzija zaznavanja

Sre Sep 05, 2018 5:05 pm
Arhiv: Arhivski čas :Arhivna niša

Po smrti človeka se njegova zavest odstrani iz telesa. Vsaka energijska zavest vsake celice ostane na svojem mestu in kot celota izgine iz mrtvega telesa. Še vedno tvorijo vizualno podobo tistega, ki je imel to zavest v sebi kot svojo energijo duše.

Odslej je posameznikova zavest še vedno živ, vendar brez fizičnega telesa je človek brez telesa.
Na tej stopnji duša se med fizičnim in paranormalnim življenjem ne razlikuje.
Kot duh vidite svet brez barv; Vidite lahko samo oblike snovi in ​​oblike fizičnih oseb samo v črno-beli barvi različnih odtenkov.

Ko oseba umre, se nahaja v arhivski niši, kjer ni nič v trdi obliki, lahko rečete, da se premikate po antimateriji ali peti dimenziji.

Zgodovina nas sledi na isti razdalji, kot so vlakni vagoni, ki jih je vlekla lokomotiva prihodnosti. Razdalja med leti rojstva in smrtjo je vedno enaka.

Primer:
Moški, rojen leta 1950, živi okoli 60 let in umre. Telo ostane v letu 2010 in duša ostane v ničemer. Duša pričakuje vagon svojega rojstva.
Vagon njenega rojstva iz leta 1950 in možnost ponovnega rojstva bo prinesla njeno dušo mimo lokomotive, ki se vozi v prihodnost.
Admin
Admin
Admin
Število prispevkov : 118
Join date : 04/09/2018
Age : 69
Kraj : Peta dimenzija vesolja
http://paranormalmateria.forumotion.com

Paranormalno zaznavanje -peta dimenzija zaznavanja Empty Re: Paranormalno zaznavanje -peta dimenzija zaznavanja

Sre Sep 05, 2018 5:05 pm
Zapoljen prostor v atmosferi z živim bitjem:

Fizična oblika in razna materija je vidna le za čas fizičnega življenja.
Antimaterija je neviden odtis tega fizičnega življenja.
Ko premikate svoje telo, ostane neviden odtis za vami.
Na enem istem mestu ne moreta biti dva fizična telesa , paranormalnih odtisov pa je lahko več.

Paranormalni odtis ne zavzema prostor v atmosferi.

Sposobnost branja misli človeka lahko odkriješ ,če se postaviš na njegovo mesto ,ko ta zapusti ali se odmakne iz prostora v atmosferi.

Odtis, ki ostane za mrtvim fizičnem telesom, izgine le po koncu njegovega razkroja, toda v paranormalnem svetu je ta neviden odtis prisoten že dolgo časa in ga lahko vežeš nase kot telepatski prenos.
Sledi različnih antimaterij se prepletajo skozi te nevidne sledi, kot je megla raznih izvirnih energij.
Admin
Admin
Admin
Število prispevkov : 118
Join date : 04/09/2018
Age : 69
Kraj : Peta dimenzija vesolja
http://paranormalmateria.forumotion.com

Paranormalno zaznavanje -peta dimenzija zaznavanja Empty Re: Paranormalno zaznavanje -peta dimenzija zaznavanja

Čet Nov 29, 2018 12:05 pm
Astralno potovanje je običajno enosmerno.
Jaz osebno potujem naprej in nazaj in se vrnem v svoje telo. Od radovednosti obiščem časovna obdobja, običajno nisem na neki misiji ali poslanstvu.

(Povedati moram, da časovna obdobja obstajajo le v življenju, vendar v 5. dimenziji ni časa).

Pogosto se zgodi, da povežem svoj telefon (mobitel), in ga na nek način uporabljam ;preseneča pa me ,da je datum na telefonu vedno nekaj mesecev nazaj.

Poskušam posneti svoje telo z video kamero ali polnim formatom.

Moja paranormalna oblika trenutno ne dovoljuje povezave z mojim fizičnim telesom, da je za kratek čas vsak zase in da bi celo komunicirala.
Kombinacija obeh teles v eno celoto je hitra kot bliskavica ali kot
klik na fotoaparat.
1.Astralna projekcija je nejasna analiza, ki je bolj hipotetične narave.
2. Ko nekdo skoraj umre, vidi bliskovit tunel (bleščeč predor je neke vrste astralno dojemanje, ko duša človeka naredi delni izstop iz fizičnega telesa.
3. Smrt in prehod je prehod v arhivsko nišo. To ni kot z svetlobo obdan predor, ampak svetlobna odprtine premera 60 centimetrov.
Ne boste šli vi v to svetlobo, ampak vas bo ona kot blisk posrkala.
Admin
Admin
Admin
Število prispevkov : 118
Join date : 04/09/2018
Age : 69
Kraj : Peta dimenzija vesolja
http://paranormalmateria.forumotion.com

Paranormalno zaznavanje -peta dimenzija zaznavanja Empty Re: Paranormalno zaznavanje -peta dimenzija zaznavanja

Čet Nov 29, 2018 12:08 pm
KONTAKT : za večno življenje ali za večno izgubo duše se zgodi v eni tisočinki sekunde.

Peta dimenzija se razlikuje od življenja v fizičnem telesu. V coni pete dimenzije ne prepoznate ljudi, kot so družina ali prijatelji. Vsaka meglica duše ali njeno zaznavno gibanje energije je za vas napadalec.


Sposobnost uresničevanja dejanj preko zavesti je možna samo, če ste v fizičnem telesu, in lahko aktivirate in usmerite energijo za določeno misijo ,območje, in čas, ko ste izven svojega telesa.

Tudi če se znajdete v meglici nekje daleč stran, ste vedno blizu svojega telesa z delom v neskončnem prostoru in razdalja ni ovira.

V peti dimenziji niste odvisni od kilometrov in časovno omejeni, delujete kot hobotnica,z lovkami, vendar je vse to le toliko časa, kolikor imate svoje telo, za primer nevarnosti. Dviganje ali izhod iz telesa je kot izhod za zrak, ko se potopite v vodo.


Včasih se zgodi, da nekaj duša napada telo, v katerem je stabilna duša, ker ne more takoj pobegniti, se zgodi, da se telo dobesedno vžge in izgori. Rezultat pa je, da sta oba ostala v peti dimenziji, fizično telo je neuporabno.

Reinkarnacija se lahko zgodi le ekstraktivno v paranormalni obliki. Samo duša, ki je sposobna hoditi z duhovi, je dostopna, medtem ko vsi ostali spijo in sanjajo dobro, ne vedo, kako analizirati svoje sanje.
Pravilna analiza sanj vklopi možgane stikala, ki do sedaj ni bil uporabljen.
Admin
Admin
Admin
Število prispevkov : 118
Join date : 04/09/2018
Age : 69
Kraj : Peta dimenzija vesolja
http://paranormalmateria.forumotion.com

Paranormalno zaznavanje -peta dimenzija zaznavanja Empty Re: Paranormalno zaznavanje -peta dimenzija zaznavanja

Pon Dec 03, 2018 4:49 pm
Analiza:1


Mislim, da ima vsak človek v sebi bitje iz pete dimenzije, vendar on ne dovoli , da ga spoznate.

Oblika iz pete dimenzije , ki je že dolgo časa v meni se vrne v moje telo in ga začne voditi.
Vedno me narahlo zbudi z tresenjem ali me povleče za nogo ,ker se hoče prepričati ali je moje telo že živo.

Odgovori :Človeški možgani

Leva stran možgan usmerja desno polovico telesa, desna stran pa levo polovico telesa (bitje iz pete dimenzije vstopi v telo, kot zrcalna slika tvojega telesa, torej ima srce na nasprotni strani fizičnega telesa. Z zagotovostjo trdim da ima vsak človek tako bitje v sebi , katero vodi telo.

Nastanek demence:

Zaradi nekaterih nepravilnosti v telesu, to bitje zapusti telo in si poišče drugo, običajno otroško telo . Star človek brez bitja v sebi ostane z otroškimi nerazvitimi možgani in razmišljanjem.


engl:

Analysis: 1


I think every human being has a being from the fifth dimension in him, but he doesn’t let you get to know him.

The form from the fifth dimension, which has been in me for a long time, returns to my body and begins to guide it.
He always wakes me up lightly with a shake or pulls me by the leg because he wants to make sure my body is already alive.

Answers: The human brain

The left side of the brain directs the right half of the body and the right side the left half of the body (a creature from the fifth dimension enters the body as a mirror image of your body, so it has a heart on the opposite side of the physical body. led by the body.

Occurrence of dementia:

Due to some abnormality in the body, this creature leaves the body and finds another, normal baby body. An old man without a being is left in himself with a child’s undeveloped brain and thinking.


Nazadnje urejal/a Admin Pon Nov 01, 2021 1:47 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Admin
Admin
Admin
Število prispevkov : 118
Join date : 04/09/2018
Age : 69
Kraj : Peta dimenzija vesolja
http://paranormalmateria.forumotion.com

Paranormalno zaznavanje -peta dimenzija zaznavanja Empty Re: Paranormalno zaznavanje -peta dimenzija zaznavanja

Čet Dec 06, 2018 12:02 pm
Planet Zemlja je bil prvotno kristalni planet iz ledu. Zaradi bližine Sonca se je led stopil in nastalo je morje. Modri planet je bil brez zdajšnjih kontinentov. Življenje zavestnih bitij se je razvilo v morju. Evolucijska nadgradnja rafiniranih energij, ki so zdaj na kopnem se razvijajo hitreje kot pred tem v morju že več milijonov let.
Ta energetska ali rafinirana duša pete dimenzije je zapustila svoja fizična telesa že v morju in se kasneje premaknila na kopno.
Na kopnem so prevzela telesa, ki imajo svojo lastno prirojeno dušo v obliki možganov in lahko v njih nadgrajujejo svoje znanje. Zato je bilo najprimernejše telo , začetni humanoidi.

Tako imenovani Mermaidi so še vedno v svetovnih morjih, vendar so zaradi nerazvite evolucijske oblike izumrle, ker se je ta inteligentna oblika preselila na kopno.
Zemljina masa se intezivno povečuje. Morsko morje ostane enako, zato se ustvarja vedno več kopnega.
Admin
Admin
Admin
Število prispevkov : 118
Join date : 04/09/2018
Age : 69
Kraj : Peta dimenzija vesolja
http://paranormalmateria.forumotion.com

Paranormalno zaznavanje -peta dimenzija zaznavanja Empty Re: Paranormalno zaznavanje -peta dimenzija zaznavanja

Pon Jan 28, 2019 9:34 am
Piramide so bile na dnu oceana :

Kontinenti ,ki imajo pretežno puščavski pesek so bili še iz vidika galaktičnega časa nedavno na dnu oceana.
Volumen Zemlje se veča.
Vroča sredica magme se prebija na plano, Notranjost pa postaja votla.
Morje se razteguje in tanjša.
Piramide so ostanki prejšnjega mega planeta ,ki je razpadel na več večjih kosov.
Morje je skozi vakum potovalo skupaj z kosom dela planeta današnje Zemlje, kot bi teklo po slamici.
Admin
Admin
Admin
Število prispevkov : 118
Join date : 04/09/2018
Age : 69
Kraj : Peta dimenzija vesolja
http://paranormalmateria.forumotion.com

Paranormalno zaznavanje -peta dimenzija zaznavanja Empty Re: Paranormalno zaznavanje -peta dimenzija zaznavanja

Pon Jan 28, 2019 9:34 am
Peta dimenzija : 1
Ali ste vedeli ,da človeški možgani shranjujejo še neaktivne spirale za zaznavanje posmrtnega življenja ( peta dimenzija)

Te spirale so še neaktivirane in so shranjene v izolirani foliji narejeni iz prozorne kože. Nahajajo se nekje v globini sredinskih možgan.
Ko človek umre se te spirale v obliki duha - meglice prve izločijo in shranjujejo v arhivnih nišah.
Ostalo telo skupaj z možgani gre v razgradnjo oziroma razkroj.

Te spirale čakajo na ugodno evolucijsko preobrazbo človeškega telesa in so del, ki se bo aktiviral še za čas živega telesa in to v bližnji prihodnosti.
Admin
Admin
Admin
Število prispevkov : 118
Join date : 04/09/2018
Age : 69
Kraj : Peta dimenzija vesolja
http://paranormalmateria.forumotion.com

Paranormalno zaznavanje -peta dimenzija zaznavanja Empty Re: Paranormalno zaznavanje -peta dimenzija zaznavanja

Sob Feb 09, 2019 12:36 pm
Peta dimenzija : 2

Vsak človek ima v sebi entitetno obliko. To bitje je del nas , oziroma našega telesa ; to je naše gonilo in zavedanje.
Naše zavedanje se ne dogaja v telesu ampak izven. Mi samo sprejemamo impulze, kateri so dostikrat izven telesnega izvora. entiteta nas vodi.

To ne pomeni , da se ne smemo entitete znebiti , ker če to storimo postanemo dobesedno , rastlina , izgubimo zmožnost za zavedanje in vodenje telesa.
( Primer : avtomobil brez enega kolesa, ostane še vedno avtomobil, se pa ne moreš več voziti )

Kot neke vrste parazit vam omogoča samo to ,da živite fizično življenje , čeprav se v spanju vaš parazit giblje v petem dimenzionalnem zaznavanju, pa tega ne boste nikoli razkrili , ker to on ne dopušča.

Vse to gibanje po peti dimenziji imate za navadne sanje , ker je to blokada ,katero povzroči in vzdržuje entiteta.

Človeški možgani so zapleteni samo za tiste ljudi , kateri jih ne uporablja oziroma jih premalo aktivirajo z miselnimi vzorci. Učenje nepomembnih podatkov ne spada v aktivacijo miselnih vzorcev , je samo nalaganje podatkov.

Miselni impulzi za aktivacijo se vklopijo tik pred spanjem in se začnejo aktivirat šele v globokem spanju.
Toda vse to so vaše sanje.

Nadaljevanje sledi :


engl:

Fifth dimension: 2
 
Every person has an entity form in itself. This being is part of us, or our body; this is our gear and awareness.
Our awareness does not happen in the body but outside. We only accept impulses, which are often beyond physical origin. The entity leads us.
 
This does not mean that we must not get rid of the entity, because if we do it, we become literally a plant, we lose the ability to be aware of and manage the body.
(For example, a car without one wheel remains a car but you can no longer drive)
 
As a kind of parasite, it only allows you to live a physical life, although in your sleep, your parasite moves in the fifth dimensional perception, you will never reveal it because it does not allow it.
 
You have all this movement in the fifth dimension for ordinary dreams because it is a blockade that is caused and maintained by an entity.
 
The human brain is complicated only for those people who do not use them or have too little activation with thought patterns. Learning irrelevant data does not belong to the activation of thought patterns, it is just data downloading.
 
Mythical impulses for activation turn on just before bedtime and start activating only in deep sleep.
But these are all your dreams.
 
To be continued :
Admin
Admin
Admin
Število prispevkov : 118
Join date : 04/09/2018
Age : 69
Kraj : Peta dimenzija vesolja
http://paranormalmateria.forumotion.com

Paranormalno zaznavanje -peta dimenzija zaznavanja Empty Re: Paranormalno zaznavanje -peta dimenzija zaznavanja

Sre Feb 13, 2019 11:47 am
Peta dimenzija: 3

Biblija zvestih (Kristusa) v njej nima nobene vloge.
V peti dimenziji Sveto pismo ne obstaja.
V peti dimenziji ni religij in ni protokolov, kakršni obstajajo za trenutek fizičnega življenja.
Ni razvoja civilizacije in različnih tehnologij, obstaja samo "kontakt - antimaterija" in njena dominacija.


angl:

Fifth dimension: 3
The Bible of the faithful (Christ) does not play any role there.
In the fifth dimension, the Bible does not exist.
In the fifth dimension, there are no religions, and there are no protocols as they exist for the time of physical life.
There is no civilization development and various technologies, there is only "contact - antimatter" and its dominance.
Admin
Admin
Admin
Število prispevkov : 118
Join date : 04/09/2018
Age : 69
Kraj : Peta dimenzija vesolja
http://paranormalmateria.forumotion.com

Paranormalno zaznavanje -peta dimenzija zaznavanja Empty Re: Paranormalno zaznavanje -peta dimenzija zaznavanja

Tor Feb 19, 2019 7:06 pm
Življenje na planetu Zemlja ni iluzija, ampak ena možnost za drugačno dojemanje, ki ga uporabljajo duše pete dimenzije.
Duša pete dimenzije je začetna oblika, še pred pojavom človeškega bitja



Life on the planet Earth is not an illusion, but one possibility for a different perception used by the souls of the fifth dimension.
The fifth dimension is the initial shape, even before the appearance of human appearance.
Sponsored content

Paranormalno zaznavanje -peta dimenzija zaznavanja Empty Re: Paranormalno zaznavanje -peta dimenzija zaznavanja

Nazaj na vrh
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu